Ortodonta w Nysie

Poprawa funkcji układu zębów i estetyki twarzy.

Wady zgryzu w każdym wieku stanowią poważny problem funkcjonalny i estetyczny. Nieprawidłowe ułożenie zębów powoduje dysproporcje kształtu twarzy oraz problemy podczas mówienia, jedzenia a nawet oddychania.

Oferujemy:

  • Bezpłatny pakiet informacyjny przed rozpoczęciem leczenia
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej
  • Szeroki zakres metod leczenia
  • Kompleksowa opieka zespołu stomatologicznego w pozostałych dziedzinach
  • Zaawansowany sprzęt medyczny i komfortowa infrastruktura centrum zdrowia
  • Konkurencyjne ceny

Wiele osób boryka się z problemem wad zgryzu, który jest kwestią nie tylko estetyczną, ale również może być podstawą najróżniejszych problemów zdrowotnych i funkcjonalnych. Zarówno w przypadku dzieci, których zęby i szczęka są jeszcze w trakcie wzrostu, jak i u dorosłych, warto udać się na konsultację w gabinecie ortodontycznym i być pod regularną opieką lekarza specjalisty, który sprawdzi nasz zgryz i dobierze plan leczenia, by zapobiegać ewentualnym problemom, a także zadba o utrzymanie efektu po leczeniu ortodontycznym.

Ortodonta Nysa – nasze usługi

Poradnia ortodontyczna Medistica oferuje wysokiej jakości usługi, których lista i cennik dostępne są na naszej stronie internetowej. Przeprowadzamy każdego pacjenta przez proces konsultacji i dobieramy odpowiedni aparat ortodontyczny, a dzięki specjalistom, którzy przyjmują w naszej placówce, oferujemy również równolegle opiekę stomatologiczną w atrakcyjnej cenie, a także implanty zębów Nysa. Obecny w mieście Nysa ortodonta Medistica to polecany w opiniach gabinet w województwie opolskim. Odwiedź ortodontę już dziś i zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech!

Godziny przyjęć

Kliknij na nazwisko osoby personelu, aby wyświetlić jej profil.

Cennik usług

Kliknij na wybraną usługę, aby poznać szczegóły i umówić się na wizytę.